light box
امتیاز 2.58 تجزیه و تحلیل آموزش دیجیتال در کانادا در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۹">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 17
تعداد کلمات : 8600
مجله : International Review of Research in Open and Distributed Learning
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تجزیه و تحلیل آموزش دیجیتال در کانادا در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۹

 چکیده

  آموزش دیجیتال به تلاشهای یادگیری حضوری ، ترکیبی و کاملاً آنلاین و همچنین تلاش برای جذب طیف وسیعی از زمینه های آموزشی و یادگیری که از فناوری دیجیتال استفاده می کند ، اشاره دارد. در حالی که آموزش دیجیتال در کانادا فراگیر است ، داده های کانادایی در مورد آموزش دیجیتال نسبتاً اندک است. انجمن تحقیقاتی دیجیتال کانادا/انجمن نظرسنجی های پان کانادایی از موسسات آموزش عالی (۲۰۱۷-۲۰۱۹) انجام داد ، داده هایی را در مورد چشم انداز آموزش دیجیتال جمع آوری کرد و گزارش سالانه نتایج آن را منتشر کرد. تجزیه و تحلیل قبلی داده ها از رویکردهای کمی استفاده کرده است. با این حال ، نظرسنجی ها همچنین پاسخ به سوالات باز را جمع آوری کردند. در این مطالعه ، ما یک تجزیه و تحلیل سیستماتیک از داده های کیفی را بررسی می کنیم که به بررسی چشم انداز آموزش دیجیتال در کانادا و تغییرات آن در طول زمان می پردازد. یافته ها رشد آموزش دیجیتالی ، ماهیت موقعیتی و چند بعدی آموزش دیجیتال ، پذیرش گشودگی ، کیفیت و دقت و توسعه اعتبارنامه های جایگزین را روشن می کند.

Title: An Analysis of Digital Education in Canada in 2017-2019

Abstract

 Digital education refers to in-person, blended, and fully online learning efforts, as well as attempts to capture a wide range of teaching and learning contexts which make use of digital technology. While digital education is pervasive in Canada, pan-Canadian data on digital education are relatively scarce. The Canadian Digital Learning Research Association/Association Canadienne de Recherche sur la Formation en Ligne conducted pan-Canadian surveys of higher education institutions (2017-2019), collecting data on the digital education landscape and publishing annual reports of its results. Previous analyses of the data have used quantitative approaches. However, the surveys also collected responses to open ended questions. In this study, we report a systematic analysis of qualitative data exploring the digital education landscape in Canada and its changes over time. Findings shed light on the growth of digital education, the situated and multidimensional nature of digital education, the adoption of openness, quality, and rigour, and the development of alternative credentials.

  دیدگاهها بسته است.

  محصولات مشابه
  عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
  خـریـد محـصـول
  اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
  خـریـد محـصـول
  فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
  خـریـد محـصـول
  ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
  خـریـد محـصـول
  کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
  خـریـد محـصـول
  پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
  خـریـد محـصـول
  آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
  خـریـد محـصـول
  چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
  خـریـد محـصـول
  ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
  خـریـد محـصـول
  کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا