light box
امتیاز 2.58 تحلیل قصد استفاده از چت بات: مشاوره دامپزشکی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 22
تعداد کلمات : 10000
مجله : Journal of Innovation & Knowledge
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تحلیل  قصد استفاده از چت بات: مشاوره دامپزشکی

 چکیده

  این مطالعه از هوش مصنوعی و فناوری های کلان داده برای توسعه نمونه اولیه چت بات برای مشاوره های دامپزشکی استفاده می کند. برای درک مقاصد رفتاری صاحبان حیوانات خانگی برای استفاده از چت بات برای مشاوره های دامپزشکی ، ما مدل پذیرش فناوری را تغییر می دهیم تا یک مدل قصد استفاده برای چت بات مشاوره دامپزشکی ایجاد کنیم. ما با استفاده از فرم های گوگل برای جمع آوری داده ها و مدل معادلات ساختاری حداقل مربعات برای تجزیه و تحلیل ، اعضای یک شبکه شبکه حیوان خانگی را بررسی می کنیم. نتایج نشان می دهد که دقت درک شده ، کامل بودن درک شده و سهولت استفاده باعث افزایش رضایت کاربران صاحبان حیوانات خانگی از چت بات مشاوره دامپزشکی شده است. راحتی درک شده و رضایت کاربر صاحبان حیوانات خانگی ، قصد رفتاری صاحبان حیوانات خانگی را برای استفاده از چت بات برای مشاوره های دامپزشکی افزایش داد. این مطالعه می تواند به عنوان پایه ای برای ارزیابی استفاده از فناوری های هوشمند در مشاوره مراقبت های بهداشتی حیوانات خانگی و مدیریت بیماری های حیوان خانگی مورد استفاده قرار گیرد(تحلیل قصد استفاده از چت بات).

Title: Chatbot usage intention analysis: Veterinary consultation

Abstract

 This study uses artificial intelligence and big data technologies to develop a chatbot prototype for veterinary consultations. To understand pet owners’ behavioral intentions to use the chatbot for veterinary consultations, we modify the technology acceptance model to develop a usage intention model for the veterinary consultation chatbot. We survey members of a pet network community by using Google Forms to collect data and partial least squares structural equation modeling for analysis. The results indicate that the perceived accuracy, perceived completeness, and perceived ease of use increased pet owners’user satisfaction of veterinary consultation chatbot; the perceived convenience and pet owners’ user satisfaction increased pet owners’ behavioral intention to use chatbot for veterinary consultations. This study can be used as a basis for evaluation of using intelligent technologies in pet healthcare consultation and pet disease management.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا