light box
امتیاز 2.58 تضمین افشای غیر مالی: بینش های انتقادی از بخش خدمات مالی ایتالیا">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 17
تعداد کلمات : 6500
مجله : International Journal of Business and Management
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تضمین افشای غیر مالی: بینش های  انتقادی از بخش خدمات مالی ایتالیا

چکیده

دستورالعمل ۲۰۱۴/۹۵ / EU با هدف بهبود شفافیت ، مقایسه و هماهنگی گزارش های غیر مالی در بین شرکت های اروپایی منتشر شد. با این حال ، این دستورالعمل هم درمورد محتوای افشای غیرمالی و هم در انتقال مواد آن به قوانین ملی اروپا مبهم است و این موضوع را تا حدودی مبهم می داند. این موضوع توسط دانشمندان مورد تأکید قرار گرفته است ، آنها مقایسه افشاگری های غیرمالی را چالش برانگیز می دانند و بهبود قابل توجهی در سطح شفافیت مشاهده نکرده اند. این امر همچنین در روند اطمینان منعکس می شود ، که هنوز کاوش نشده است. مطالعه اکتشافی حاضر ، اطمینان از افشای غیر مالی در بخش خدمات مالی ایتالیا را تجزیه و تحلیل می کند. تجزیه و تحلیل محتوای سطح و ویژگی های اطمینان از افشای غیر مالی منتشر شده در سال ۲۰۲۰ انجام شد. نتایج نشان می دهد که ابهام این دستورالعمل عواقبی را برای نتایج اطمینان به همراه دارد ، که محدود باقی مانده و کاملاً به مقررات ارائه شده توسط انجمن های پزشکان ملی پایبند است(تضمین افشای غیر مالی).

Title: Non-Financial Disclosure Assurance: Critical Insights from the Italian Financial Services Sector

Abstract

 Directive 2014/95/EU was released with the aim of improving the transparency, comparability and harmonization of non-financial reporting among European undertakings. However, the Directive is vague regarding both non-financial disclosure contents and the transposition of its provisions into national European laws, making it somewhat ambiguous. This issue has been underlined by scholars, who have found the comparison of non-financial disclosures challenging and have not seen a considerable improvement in the level of transparency. This is also mirrored in the assurance process, which remains underexplored. The present exploratory study analyses non-financial disclosure assurance in the Italian financial services sector. Content analysis of the level and features of assurance of non-financial disclosures published in 2020 was conducted. The results show that the ambiguity of the Directive also has consequences for assurance outcomes, which remain limited and strictly adhere to provisions provided by national practitioner associations.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا