light box
امتیاز 2.58 جرایم کروناویروس: روایت های همه گیری ,تغییر چشم انداز جنایی(کیفری)">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 26
تعداد کلمات : 10500
مجله : Theoretical Criminology
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:جرایم  کروناویروس: چگونه روایت های همه گیری موجب تغییر چشم انداز  جنایی(کیفری) می شود

چکیده

روانشناسی اپیدمی همه گیری ها فضایی از وحشت و ترس ایجاد می کند که می تواند قوانین جدید را تسریع کرده و تحریک روایت جرم شناسانه را تسهیل کند. با استفاده از جرم شناسی روایی ، ما در مورد جنایاتی بحث می کنیم که از روایت های همه گیر در مراحل اولیه بیماری در مکزیک پدید آمده است. ما نشان می دهیم که چگونه روایت های استاد همه گیر اثرات غیرقابل جرم متقابل غیر منتظره ای دارند. می توان با آنها مذاکره کرد تا آنها جنایتکار باشند. و با ضد روایت های اساساً مجرمانه تری مخالفت می شود. ما همچنین نشان می دهیم که چگونه همه گیریها توجیهات جرایم سنتی را مجدداً هدف قرار می دهند و فرصتی برای تغییر موضع روایی “جنایتکاران” فراهم می کنند. بحران های اجتماعی مذاکره روایت دائمی را که همیشه اساس معنا و مفهوم جرم را تقویت می کند ، تشدید می کنند. بنابراین همه گیریها می توانند مانند یک منشور عمل کنند که از طریق آن دانشمندان علوم اجتماعی می توانند دریابند که چگونه جرم و جنایت یک دستاورد دائمی است.

Title: Corona crimes: How pandemic narratives change criminal landscapes

Abstract

 The epidemic psychology of pandemics creates an atmosphere of panic and fear that can expedite new laws and facilitate criminogenic narrative arousal. Using narrative criminology, we discuss crimes that emerged from pandemic narratives in the early phases of the disease in Mexico. We show how pandemic master narratives have unexpected criminogenic effects; can be negotiated to make them criminogenic; and are opposed by more fundamentally criminogenic counter-narratives. We also show how pandemics repurpose justifications for traditional crimes and offer an opportunity for narrative repositioning of “criminals”. Societal crises intensify the continuous narrative negotiation that always underlies the meaning of crime. Pandemics can therefore act as a prism through which social scientists can see how crime is an ongoing narrative accomplishment.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا