light box
امتیاز 2.65 تقویت مهارت شغلی قرار دادی: مورد مربوط به شتاب دهنده‌ی مهارت ملون">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 11
تعداد کلمات : 3500
مجله : Journal of Innovation and Entrepreneurship
انتشار : 2020
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

 عنوان فارسی مقاله:تقویت مهارت شغلی قرار دادی: مورد مربوط به شتاب دهنده‌ی مهارت ملون

 چکیده

 در صورت نبود مداخله‌های نهادی دولتی زیادف هر عمل ناشی از طرح‌های بخش خصوصی خوکار، که مشاوره و تقویت مهارت را برای زنان بیکار ارائه کند، به طور بالفعل مهم است به خصوص اگر اشاره به تلاش‌های مکرر و موفق داشته باشد. این مقاله، بحث وتحلیل دقیق را در خصوص رویکرد روش شناختی و نتایج فوق العاده ی طرح شتاب دهنده‌ی مهارت‌های ملون ارائه می‌کند که توسط یک بنگاه اجتماعی برای افزایش قابلیت استخدام طراحی شده است. این مقاله، بحث و تحلیل دقق در خصوص رویکرد روش شناسی و نتایج عالی طرح شتاب دهنده‌ی مهارت‌های ملون ارائه می‌کند. همچنین ارزیابی اولیه از اثر طرح و مناسبت آن به عنوان روش استاندارد ارائه می‌کند. نویسنده، تجربه‌ای را در خصوص استفاده از شتابگر به عنوان مربی و مشاور در سازمان ارائه می‌کند.

TITLE: Bespoke career up-skilling: the case of Mellon Skills Accelerator

Abstract

In the absence of a sufficient number of state-run institutional interventions, any action stemming from autonomous, voluntary private sector initiatives providing counseling and up-skilling to unemployed women is de facto important, especially when referring to confirmed successful and recurring efforts. This contribution provides a detailed discussion and analysis of the methodological approach and extraordinary results of the “Mellon Skills Accelerator” initiative, designed and delivered by knowl Social Enterprise to increase employability. It provides a preliminary evaluation of the initiative’s impact and suitability to be adopted as a standard course of action, across the Greek nation and possibly across Europe and beyond. The author has had firsthand experience of Mellon Skills Accelerator working as a volunteer counsel and coach with the organization.

 

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  تأثیر تحریم های اقتصادی بر سرمایه گذاری خصوصی در ایران
  خـریـد محـصـول
  نقش شوراهای مشورتی منطقه ای در سیاست مشترک شیلات اروپا
  خـریـد محـصـول
  موارد استفاده فرعی شاهدانه
  خـریـد محـصـول
  استفاده پایدار از شاهدانه
  خـریـد محـصـول
  انقلاب تجاری ماری جوانا:یک تغییر اساسی برای بهتر یا بدتر شدن
  خـریـد محـصـول
  مصرف دارویی غیر پزشکی شاهدانه(ماری جوانا)
  خـریـد محـصـول
  پایین دست راکتور زیستی: پیشرفت در بازیابی سوخت ها و مواد شیمیایی
  خـریـد محـصـول
  عدم قطعیت، دسترسی به بدهی و رفتار احتیاطی شرکت
  خـریـد محـصـول
  دیدگاه پزشکان در مورد آگاهی زنان از مشکلات سلامتی و رفتارهای زنان نسبت به پزشکان
  خـریـد محـصـول
  آینده معاملات آنلاین در صنعت خرده فروشی در زیمبابوه
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا