light box
امتیاز 2.58 رویکردی برای برنامه ریزی چابک جداسازی و بازیافت محصولات پیچیده">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 26
تعداد کلمات : 8800
مجله : An approach for agile planning of disassembly and recycling of complex products
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:رویکردی برای برنامه ریزی چابک جداسازی و بازیافت محصولات پیچیده

 چکیده

  امروزه شرکت‌های تولیدی بیش از هر زمان دیگری مجبور به انطباق با چالش‌های تغییر مداوم شرایط در فرآیند تولید محصول هستند. تبادل داده های دیجیتال و پردازش داده ها پیش نیازی برای بهبود چابکی از ایده اولیه تا جداسازی و بازیافت است. فرمت PDF سه بعدی نه تنها امکان تجسم داده های سه بعدی را بدون نصب یا مجوز سیستم CAD ارائه می دهد، بلکه به داده ها اجازه می دهد تا به صورت پویا تنظیم شوند، و در یک ظرف قالب متحرک شوند. در این مقاله، مفهومی برای استفاده از PDF سه بعدی در رابطه با گردش کار تعریف شده برای جداسازی و بازیافت در فرآیند ایجاد محصول ارائه شده است. پس از شناسایی یک زمینه مطالعاتی متمایز با کمک مدل، باید یک مورد استفاده جدید کار کرد. بعداً در مقاله، یک گردش کار توسعه داده می شود و در نهایت یک نمونه اولیه از سند PDF 3 بعدی پیاده سازی می شود(جداسازی و بازیافت محصولات پیچیده).

Title: An approach for agile planning of disassembly and recycling of complex products

Abstract

 Manufacturing companies nowadays are more than ever compelled to adapt to the challenges of constantly changing conditions in the product creation process. The exchange of digital data and data processing are pre-requisites for improvements of agility from initial idea to disassembly and recycling. The 3D PDF format offers not only the ability to visualise 3D data without installing or licensing a CAD system, but also allows the data to be dynamically adjusted, commented and animated in a template container. In this paper, a concept for the use of 3D PDF is presented regarding a defined workflow for disassembly and recycling within the product creation process. After having identified a distinctive field of studies with the help of the model, it is to work out a new use case. Later in the paper, a workflow is developed and finally a prototypical example of the 3D PDF document is implemented.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا