light box
امتیاز 2.58 حسابداری امنیت زیستی در ایتالیا تحت قرنطینه COVID-19">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 13
تعداد کلمات : 5600
مجله : Accounting, Auditing & Accountability Journal
انتشار : 2022
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:حسابداری امنیت زیستی در ایتالیا تحت قرنطینه COVID-19

 چکیده

  هدف – این مقاله بررسی می‌کند که چگونه حسابداری و کارشناسان حسابداری کمک‌های مهمی به استراتژی دولت ایتالیا برای رسیدگی به وضعیت اضطراری COVID-19 در سال ۲۰۲۰ ، به‌ویژه از نظر اجرای قوانین رفتاری جدید و ارائه توجیهی برای مداخلات نفوذی در زندگی افراد ارائه کردند.

طراحی/روش/رویکرد – این مقاله با استفاده از مفاهیم آگامبن در مورد وضعیت استثنایی  و امنیت زیستی برای درک اهداف احکام صادر شده توسط دولت ایتالیا و داده های ارائه شده به شهروندان در “بولتن روزانه” رویکردی بین رشته ای را در مورد بحران توسط اداره حفاظت مدنی اتخاذ می کند..

یافته‌ها – داده‌های حسابداری کمک‌های اساسی به استراتژی دولت ارائه می‌کند که به دنبال ایجاد نگرانی و عدم اطمینان در جمعیت برای اطمینان از رعایت قوانین سخت‌گیرانه موجود است، در نتیجه مدیریت کشور را تحت شرایط استثنا حفظ می‌کند.

پیامدهای اجتماعی – این مطالعه توجه را به روشی جلب می کند که از طریق آن حسابداری برای اقداماتی که به عنوان موقت ترویج می شوند اما اثرات پایداری دارند، از جمله توانایی دولت ها در آینده برای تعلیق حقوق افراد، توجیه می کند. این نشان می‌دهد که چگونه حسابداری می‌تواند بر رفتار افراد تأثیر بگذارد و به ایجاد یک حالت استثنایی دائمی کمک کند که به طور قابل‌توجهی اختیارات دولت را افزایش می‌دهد.

اصالت/ارزش – این کار با مطالعه استفاده از اطلاعات حسابداری به عنوان ابزاری ظریف برای اطمینان از حمایت از اقدامات شدید دولت و در نهایت به عنوان یک ابزار سیاسی که امنیت زیستی را به عنوان یک الگوی جدید دولتی ترویج می کند، به منابع حسابداری و موارد اضطراری کمک می کند(حسابداری امنیت زیستی در قرنطینه COVID-19).

Title: Accounting for biosecurity in Italy under COVID-19 lockdown

Abstract

 Purpose – The paper examines how accounting and accounting experts provided important contributions to the Italian government’s strategy to address the COVID-19 emergency in 2020, especially in terms of implementing new rules of conduct and providing justification for penetrating interventions in the life of individuals.
Design/methodology/approach – The paper adopts an interdisciplinary approach by drawing upon Agamben’s concepts of the state of exception, bare life and biosecurity to understand the purposes of the decrees issued by the Italian government and data provided to the citizens in the “daily bulletin” on the crisis by the Civil Protection Department.
Findings – Accounting data provided essential contributions to the government’s strategy that sought to spread disquiet and uncertainty in the population to ensure compliance with the strict rules in place, thereby sustaining the management of the country under a state of exception.
Social implications – The study draws attention to the way in which accounting provides justification for measures that are promoted as provisional but which have enduring effects, most importantly the ability of governments in the future to suspend the rights of individuals. It shows how accounting can influence people’s behaviour and contribute to the development of a permanent state of exception that significantly increases government prerogatives.
Originality/value – The work contributes to the literature on accounting and emergencies by studying the use of accounting information as a subtle means to ensure support for extreme government actions and ultimately as a political tool that promotes biosecurity as a new government paradigm.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
   خـریـد محـصـول
   اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
   خـریـد محـصـول
   فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
   خـریـد محـصـول
   ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
   خـریـد محـصـول
   کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
   خـریـد محـصـول
   پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
   خـریـد محـصـول
   آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
   خـریـد محـصـول
   چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
   خـریـد محـصـول
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا