light box
امتیاز 2.58 تأخیر گزارش حسابرسی ، حق الزحمه حسابرسی و کیفیت حسابرسی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 325
تعداد کلمات : 11000
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2019
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:تأخیر گزارش حسابرسی ، حق الزحمه حسابرسی و کیفیت حسابرسی پس از ادغام شرکت حسابرسی: شواهدی از هنگ کنگ

چکیده

 این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد که آیا مشتریان یک شرکت حسابرسی ادغام شده پس از ادغام تأخیر گزارش را کاهش داده‌اند، هزینه‌های حسابرسی را افزایش داده‌اند یا کیفیت حسابرسی را کاهش داده‌اند. این سؤالات برای بررسی متوازن در مورد ادغام مهم هستند زیرا نهاد های نظارتی بیشتر بر نکات منفی ادغام تمرکز می‌کنند تا بر نکات مثبت. با استفاده از ادغام حسابرسی در هنگ کنگ، این مقاله گزارش می‌دهد که مشتریان شرکت ادغام شده دارای تأخیر گزارش حسابرسی کوتاه‌تر در صنعت املاک هستند که در آن شرکت ادغام شده بیش از نیمی از سهام بازار را کسب کرد. به طور همزمان، شواهد نشان نمی‌دهد که از مشتریان ادغام شده هزینه حسابرسی بالاتری دریافت می‌شود یا بعد از ادغام حسابرسی با کیفیت پایین‌تری ارائه می‌شود. بنابراین، نتایج حاکی از آن است که ادغام حسابرسی بدون مزایای مربوطه می‌تواند از مشتری بهره مند شود. از آنجا که این یک مطالعه موردی است که ممکن است سهم بازار، تخصص صنعت، تخصص و توسعه حرفه‌ای حسابرسی منحصر به فرد باشد، بنابراین در مورد ادغام حسابرسی به تحقیقات بیشتری نیاز است تا مشخص شود که آیا این نتایج قابل تعمیم هستند(حق الزحمه حسابرسی و کیفیت حسابرسی).

TITLE: Audit report lag, audit fees, and audit quality following an audit firm merger: Evidence from Hong Kong

Abstract

 This paper examines whether the clients of a merged audit firm have shortened report lag, increased audit fees, or reduced audit quality following the merger. These questions are important for a balanced investigation of a firm merger because regulators focus more on the downside of a merger than on its upside. Using a merger of audit firms in Hong Kong as a setting, this paper reports that clients of the merged firm have shorter audit report lag post-merger in the property industry in which the merged firm subsequently obtained more than one-half of the market share. Simultaneously, the evidence does not suggest that clients of the merged firm are charged higher audit fees or provided with lower quality audits after the merger. Thus, the results suggest that the merger of audit firms can benefit clients without corresponding disadvantages. Because this is a case study where the market share, industry specialization, expertise, and professional development of the audit firms may be unique, more research is needed on audit firm mergers to determine if these results are generalizable.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا