light box
امتیاز 2.62 دوربین های مداربسته جدیدCCTV و دوربین های امنیتی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 30
تعداد کلمات : 9500
مجله : Electrical Power
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:دوربین های  مداربسته  جدید   CCTVو دوربین های امنیتی

چکیده

ایمنی محوطه، یک مسئله بسیار مهم فعلی در دانشگاه‌هاست. پردیس معمولاً یک فضای باز بسیار بزرگی است که حصول اطمینان از امنیت آن سخت و مشکل است. مناطق بن بست یا گوشه‌های تاریک اغلب موجب بروز مسائلی می‌شود که ایمنی دانش جویان را تهدید می‌کند. یک دانشگاه می‌تواند به شیوه‌های متعدد مناطق مختلف پردیس خود را مدیریت کند. برای حفاظت از دانشجویان و کارکنان دانشگاه، ارتقا و به روز سازی یم سیستم نظارتی امنیت چند منظوره و هوشمند اغلب امری ضروری و مهم است(دوربین های مداربسته جدیدCCTV). سیستم‌های نظارتی آی پی‌های ویو، تولید تصاویر با کیفیت بسیار بالا با کارکردهای منحصر به فرد برای سرپرستان و کارکنان مدارس و دانشگاه‌ها برای مشاهده هم زمان فیلم زنده در محوطه‌های مختلف با کیفیت اچ دی می‌کنند. بدین ترتیب این سیستم به مدیریت سوءرفتار و خشونت میان دانش آموزان و دانشجویان کمک کرده، از وقوع جنایت در مدارس جلوگیری به عمل آورده و هزینه خسارت‌های ناشی از خرابکاری را به حداقل می‌رساند. در عین حال، زمان واکنش مأمورین امنیتی و معلمان هنگام وقوع حادثه کوتاه‌تر می‌شود. به علاوه، کلیپ‌های ویدیویی مربوطه را می‌توان برای بررسی حوادث و شناسایی مظنونین استفاده کرد(دوربین های مداربسته جدیدCCTV).

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات زیست شناسی ملاحظه کنید.

 

 Title: Modern CCTV cameras and security cameras

Abstract

Campus safety is a top issue today for schools. A campus is usually a large open space where security is difficult to ensure. Dead-end areas or dark corners may often cause problems to threaten the safety of students. There are chances that one university has to manage a campus in different locations. To protect school staff and students, it is often necessary to upgrade to an intelligent and multi-functional security surveillance system. Hiqview IP surveillance systems reproduce high quality images with comprehensive functions for school supervisors or staff to view live video at different campuses in HD quality simultaneously. It helps to manage misbehaviour and violence among students, prevent school crime, and minimize the cost of vandalism. Also, it helps to shorten the reaction time of security officers or teachers when incidents occur. In addition, the relevant video clips can be provided for investigating incidents and identifying suspects.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
خـریـد محـصـول
فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
خـریـد محـصـول
رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
خـریـد محـصـول
تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
خـریـد محـصـول
بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
خـریـد محـصـول
شاخص فعالیت آروماتاز پلاسما، گنادوتروپین و استرون با سندرم شکنندگی در زنان یائسه
خـریـد محـصـول
تأثیر برنامه حمایت اطلاعاتی- عاطفی بر ادراک بیماری
خـریـد محـصـول
رتبه بندی اعتبار و استفاده از اعتبار تجاری توسط کشاورزان در ویتنام
خـریـد محـصـول
کیفیت امولسیون بر اساس روغن دانه هندوانه اصلاح شده و تثبیت شده با فیبر پرتقال
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا