light box
امتیاز 3.47 اثر راهبرد پلیسی تسامح بر روی پلیس: پاسخگویی پلیس">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 17
تعداد کلمات : 6700
مجله : Journal of Criminal Law and Criminology
انتشار : 2015
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:اثر راهبرد پلیسی تسامح بر روی پلیس: پاسخگویی پلیس غیر مسامحه گر در گروه‌های اقلیت

 چکیده

 به طور مشهود، فرهنگ پلیس، یک پدیده مستقل است با این حال یک مدل زنده و نمونه زنده از تعارض‌ها و تناقض‌ها در جامعه واقشار های مختلف محسوب می‌شود. امروزه، جامعه استرالیا همان طور که دیدیم، با اصول لیبرالیسم اقتصادی مملو شده است (رینر ۱۹۹۷) و این در حالی است که موارد فوق تا حدودی تحت فشار های اجتماعی و حقوقی منحرف شده است. با این وجود، در درون این مرزهای نسبتاً غیر انعطاف پذیر، به عنوان نمونه‌ای از جامعه، فرهنگ پلیس به صورت غیر یکنواخت و متنوع بوده و از موارد فوق توسط ایدئولوژی‌های مدیریتی سازمان دهی می‌شود. به همین دلیل، اگرچه گزارش سازمان‌های پلیسی می‌تواند حقیقی باشد، توجیهات فساد پلیس باید طیف وسیعی از موقعیت‌ها را از بالا تا پیایین ساختار عدالت جنایی در نظر بگیرد (ریندر ۱۹۹۷، صفحه ۱۰۲۳). به همین دلیل است که ما باید به بررسی فرهنگ، عمللکرد و پاسخگویی پلیس بپردازیم(راهبرد پلیسی تسامح بر روی پلیس).

Title: The Effect of Zero Tolerance Policing on the Police: The Accountability for the ‘Uncompromising’ Policing of Minority Groups

 

Abstract

Obviously the police culture is not a freestanding phenomenon but is a living representation and a living microcosm of the conflicts and contradictions in a class society. Australian society today, as we have seen, is currently dominated by the tenets of economic liberalism (Reiner 1997), although these are often somewhat distorted by legal and social pressures. Nevertheless, within these relatively inflexible boundaries, as a microcosm of the society it serves, police culture is not monolithic and invariant and is structured from above by executive ideologies. For this reason, while accounts of deviancy within policing organisations may be descriptively true, explanations of police corruption need to consider a range of different positions from the apex to the base of the broader criminal justice structure (Reiner 1997, p.1023). For it is these, which determine police culture, practice and accountability.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
تأثیر مسئولیت اجتماعی شرکت بر وفاداری مشتری: نقش میانجی اعتبار شرکت
خـریـد محـصـول
تأثیر شیوه های سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد دانشگاه های خصوصی در کنیا
خـریـد محـصـول
ایمنی و ایمنی زایی(ایمنوژنیسیته) یک واکسن ویروسی کروناویروس
خـریـد محـصـول
سازگاری با پزشکی از راه دور در دوران COVID-19
خـریـد محـصـول
اتکای CJEU به حقوق بین الملل در تفسیر توافق نامه های اقتصادی
خـریـد محـصـول
شوک سپتیک در کودکان: تشخیص سریع و احیای اولیه (ساعت اول)
خـریـد محـصـول
رضایت(یاد گیرندگان) فراگیران از عملکرد وب سایت
خـریـد محـصـول
زمین(خشکی) و دریا: حل و فصل مناقشات مربوط به خشکی(زمین) تحت کنوانسیون حقوق
خـریـد محـصـول
تأثیر تحریم های اقتصادی بر سرمایه گذاری خصوصی در ایران
خـریـد محـصـول
نقش شوراهای مشورتی منطقه ای در سیاست مشترک شیلات اروپا
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا