light box
امتیاز 2.58 یک سیستم همکاری و اطلاع رسانی زمینه آگاه و مدیریت وظیفه">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24
تعداد کلمات : 6400
مجله : International Conference on Creating, Connecting and Collaborating through Computing
انتشار : 2010
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:یک سیستم   همکاری و اطلاع رسانی زمینه آگاه و و مدیریت وظیفه برای پاسخگویی به حوادث یا بلایای طبیعی

 چکیده

همکاری و اطلاع رسانی و مدیریت وظایف به صورت مؤثر در سازمانهای توزیع شده و شکل گرفته‌ی پویا مانند سیستم‌های واکنش دهنده به بلایای طبیعی، بسیار چالش برانگیز می‌باشد. سیستم‌های همکاری واطلاع رسانی ناکارآمد می‌تواند منجر به عملکرد ضعیف و زیان‌های محتمل در زندگی گردد. در این مقاله ما یک سیستم چند درگاهی و چند عامله ی باز را به نام “ناظر”، ارائه می‌نماییم که به اطلاعات بافتاری در یک تنظیمات موبایل نفوذ می‌نماید که اطلاع رسانی، همکاری و تخصیص وظیفه را برای پاسخدهی به حوادث، تسهیل نماید.

ما معماری سیستم، چالش‌های مطرح شده، متریک‌های ارزیابی شده، و راه حل‌های ارائه شده را برای سیستم خود در این مقاله ارائه نموده‌ایم. ما همچنین نشان داده‌ایم که چگونه بافتار یک موبایل می‌تواند برای ایجاد یک وظیفه‌ی مبتنی بر نقش‌های پویا برای پشتیبانی از همکاری و اطلاع رسانی دقیق و مدیریت وظایف مؤثر، مورد استفاده قرار گیرد(زمینه آگاه و مدیریت وظیفه).

Title: Overseer: A Mobile Context-Aware Collaboration and Task Management System for Disaster Response

Abstract

 Efficient collaboration and task management is challenging in distributed, dynamically-formed organizations such as ad hoc disaster response teams. Ineffective collaboration may result in poor performance and loss of life. In this paper, we present Overseer, an open multi-agent system that leverages context information in a mobile setting to facilitate collaboration and task allocation. We describe our system architecture, deployment, evaluation metrics, challenges and proposed solutions. We also show how mobile context can be used to create dynamic role-based assignments to support collaboration and effective task management.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا