light box
امتیاز 2.58 سارکوئیدوز قلبی: پاتوفیزیولوژی، تشخیص و مدیریت">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 29
تعداد کلمات : 11000
مجله : Hearts
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:سارکوئیدوز قلبی: پاتوفیزیولوژی، تشخیص و مدیریت

 چکیده

  سارکوئیدوز یک اختلال مزمن چند سیستمی با علت ناشناخته است که می تواند بافت قلب را تحت تاثیر قرار دهد و منجر به سارکوئیدوز قلبی (CS) شود. اکثر این موارد CS از نظر بالینی خاموش هستند و هنگامی که علائم وجود دارد، علائم مبهم هستند و می توانند اشتراکات زیادی با سایر بیماری های شایع قلبی داشته باشند. این علائم می تواند از آریتمی تا نارسایی قلبی متغیر باشد. اگر CS تشخیص داده نشود، می تواند منجر به پیامدهای مضر برای بیماران شود. تشخیص به استفاده به موقع از روش های تصویربرداری و آزمایش های غیر تهاجمی بستگی دارد، در حالی که در برخی موارد، بیوپسی را ضروری می کند. تشخیص زودهنگام و درمان با عوامل سرکوب کننده سیستم ایمنی بسیار مهم است، و ضروری است که آزمایشات بعدی برای اطمینان از بهبود و بهبودی انجام شود. این دست‌نوشته مروری عمیق از CS و مطالعات فعلی در مورد تشخیص و درمان CS ارائه می‌کند.

Title: Cardiac Sarcoidosis: Pathophysiology, Diagnosis, and Management

Abstract

 Sarcoidosis is a chronic multi-system disorder with an unknown etiology that can affect the cardiac tissue, resulting in Cardiac Sarcoidosis (CS). The majority of these CS cases are clinically silent, and when there are symptoms, the symptoms are vague and can have a lot in common with other common cardiac diseases. These symptoms can range from arrhythmias to heart failure. If CS goes undetected, it can lead to detrimental outcomes for patients. Diagnosis depends on timely utilization of imaging modalities and non-invasive testing, while in some cases, it does necessitate biopsy. Early diagnosis and treatment with immunosuppressive agents are crucial, and it is essential that follow-up testing be performed to ensure resolution and remission. This manuscript provides an in-depth review of CS and the current literature regarding CS diagnosis and treatment.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
خـریـد محـصـول
مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
خـریـد محـصـول
ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
خـریـد محـصـول
بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
خـریـد محـصـول
الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
خـریـد محـصـول
فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
خـریـد محـصـول
رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
خـریـد محـصـول
تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
خـریـد محـصـول
بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا