light box
امتیاز 2.58 گزینش نیرو در سازمان های غیر انتفاعی کوچک: مدلی برای حفظ کارکنان">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 21
تعداد کلمات : 9900
مجله : Electronic Journal of Knowledge Management
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:گزینش   نیرو در سازمان های  غیر انتفاعی کوچک: مدلی برای  حفظ کارکنان

چکیده

  سازمانهای کوچک غیرانتفاعی (SNPOs) بخش عمده ای از رشد غیرمنافع اقتصادی هستند. این سازمانهای غیرانتفاعی (NPO) معمولاً ۱۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰،۰۰۰ دلار درآمد سالانه دارند. این نهادها مانند مأموریت ، ارزش ها و کارمندان قابل اعتماد به طور مشابه با مشاغل پیش رو فعالیت می کنند. یکی از عواملی که SNPO ها را از سازمان های خیریه متمایز می کند این توانایی است که بنگاه های اقتصادی برای ارائه دستمزد بالاتر ، رقابتی تر و بسته های سودآور بهتر برای کارمندان دارند. NPO ها اغلب از این توانایی برخوردار نیستند ، که می تواند منجر به چالش های ثابت و نرخ بالای گردش مالی شود. این مطالعه به بررسی روشهای مختلف جذب این کارمندان غیرمستقیم ، انواع انگیزه ها یا مزایای ارائه شده و آنچه می تواند به حفظ کارمندان هنگام استخدام کمک کند ، می پردازد. مفهوم تعهد کارمندان نیز در زمینه SNPO ها بررسی می شود. این اطلاعات می تواند SNPO ها را از استراتژی های جذب و حفظ استعداد که می تواند به بهبود برنامه ریزی عملیاتی و استراتژیک منجر شود ، درک کند(سازمان های غیر انتفاعی کوچک).

Title:Staffing of small nonprofit organizations: A model for retaining employees

Abstract

 Small nonprofit organizations (SNPOs) are a large part of the growing nonprofit sector. These nonprofit organizations (NPOs) generally receive $100,000–$250,000 in annual revenue. These entities operate similarly to for-profit businesses, with a mission, values, and dependable employees. One factor that sets SNPOs apart from for-profit organizations is the ability that for-profit entities have to provide higher, more competitive wages and better benefit packages for employees. NPOs often lack this ability, which can result in staffing challenges and high turnover rates. This study explores the different ways these POs attract employees, the types of incentives or benefits offered, and what can help retain employees once they are hired. The concept of employee commitment is also explored in the context of SNPOs. This information can provide SNPOs with a better understanding of talent acquisition and retention strategies that can lead to improved operational and strategic planning.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا