light box
امتیاز 2.93 سه راه ممکن که فناوری بلاکچین می تواند صنعت کالاها را مختل کند">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 21
تعداد کلمات : 4900
مجله : JPMCC
انتشار : 2019
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:سه راه ممکن که فناوری بلاکچین می تواند صنعت کالاها را مختل کند

 چکیده  

امروز ما شاهد کاربردهای گسترده ای برای فناوری بلاکچین هستیم. از پرداخت دیجیتالی، ساده سازی زنجیره های تأمین، تا امنیت آرا در انتخابات، هر روز برنامه های جدید و موارد استفاده در دنیای واقعی برای فناوری بلاکچین معرفی و پیشنهاد می شوند.

از نظر بخش کالاها، فناوری بلاکچین کاربردهای عملی بسیاری دارد که فرضی نیستند بلکه با استفاده از فناوری امروزی امکان پذیر است. به طور خاص، فناوری بلاکچین می تواند در (الف) صنعت بیمه محصول فعلی ایالات متحده گنجانده شود، (ب) تدارکات زنجیره تامین برای کمک به افزایش ایمنی مواد غذایی و به حداقل رساندن هزینه فراخوان مواد غذایی، و (ج) مکانیسم جدیدی که از طریق آن سرمایه گذاران می توانند به دست آورند مواجهه مستقیم با کالاها و دارایی های تولید کالا. در این مقاله ما این سه برنامه را بررسی خواهیم کرد و بحث خواهیم کرد که چگونه ادغام بلاکچین در وضعیت موجود بهبود می یابد(سه راه ممکن فناوری بلاکچین).

فناوری بلاکچین چیست؟

فناوری بلاکچین راهی برای معامله با استفاده از یک دفتر مشترک مشترک یا سوابق معاملات برای اشخاص غیر معتمد یا غیر وابسته فراهم می کند. این فناوری می تواند برای انواع “معاملات” از جمله پرداخت کالاها، آرا در انتخابات و به روزرسانی سوابق پزشکی اعمال شود. علاوه بر این، این نوع خاص از فناوری به دو طرف این امکان را می دهد تا بدون اتکا به واسطه ای، در نتیجه بالقوه هزینه و زمان عملیات تجاری را کاهش دهند و همچنین امکان بهره وری عملیاتی بیشتر را فراهم کنند.

Title: Three Possible Ways that Blockchain Technology Could Disrupt the Commodities Industry

Abstract

 Today we are seeing wide-ranging applications for blockchain technology. From digital payments, to streamlining supply-chains, to the security of votes in elections, each day new applications and realworld use-cases for blockchain technology are being introduced and proposed. In terms of the commodities sector, blockchain technology has many practical applications that are not hypothetical but rather are possible using technology that exists today. Specifically, blockchain technology can be incorporated into (a) the current United States crop insurance industry, (b) supply chain logistics to help increase food safety and minimize the cost of food recalls, and (c) a new mechanism through which investors can gain direct exposure to commodities and commodity producing assets. In this paper we will investigate these three applications and discuss how the incorporation of blockchain could improve on the status quo.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  پاسخ ترانسکریپتومیک سلول‌های سرطان سینه MDA-MB-231 به دوکوزاهگزانوئیک اسید
  خـریـد محـصـول
  تحلیل حساسیت استراتژی‌های طراحی غیرفعال برای ساختمان‌های مسکونی
  خـریـد محـصـول
  تجزیه و تحلیل تاثیر کاربری زمین بر الگوهای مکانی و زمانی جزیره حرارتی شهری سطحی
  خـریـد محـصـول
  تغییرات مکانی-زمانی در تأثیرات زیرساخت های شهری بر قیمت مسکن در ووهان، چین
  خـریـد محـصـول
  استفاده از اطلاعات مبتنی بر حسابداری در شرکت های جوان برای پیش بینی ورشکستگی
  خـریـد محـصـول
  حسابداری دارایی‌های نامشهود: سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه می‌تواند کارایی سرمایه‌گذاری را بهبود بخشد؟
  خـریـد محـصـول
  حسابداری و حسابرسی در زمان فناوری بلاک چین: دستور کار تحقیقاتی
  خـریـد محـصـول
  دستور العمل شورای اروپا مورخ ۱۵ اکتبر ۱۹۹۰ در خصوص شرایط سلامتی دام
  خـریـد محـصـول
  حاکمیت شرکتی و محافظه کاری حسابداری در بانک های اسلامی
  خـریـد محـصـول
  آیا اقتصادهای ثروتمند کیفیت حسابداری بهتری دارند؟ شواهد بین المللی
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   
  برو بالا