light box
امتیاز 2.65 ارزیابی عملکرد انتها به انتهای مبتنی بر مدل صف بندی برای شبکه های خصوصی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 4500
تعداد کلمات : 5000
مجله : IEEE
انتشار : 2009
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:ارزیابی عملکرد انتها به انتهای مبتنی بر مدل صف بندی برای شبکه های خصوصی مجازی MPLS

 چکیده

کنترل کیفیت سرویس (QoS) انتها به انتها ، کار مهمی برای انجام عملیات سیستم پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات “(OSS) است، چرا که نیاز اساسی برای QoS را تأمین کرده است. با این حال، در واقع یک کار چالشی است، و چند روش کارآمد برای مقابله با آن وجود دارد. در این مقاله، برای چند پروتکل سوئیچینگ (MPLS) شبکه های خصوصی مجازی (VPN ها)، ما یک طرح ارزیابی عملکرد انتها به انتها با مدل صف بندی مبتنی بر OSS برای نظارت بر تاخیر ارائه داده ایم، که یکی از معیارهای مهم کیفیت سرویس است. با استفاده از یک مدل صف بندی، ما استنباط رابطه تاخیر انتها به انتها و اطلاعات موجود در پایگاه مدیریت اطلاعات (MIB) از  مسیر یاب های را انجام می دهیم، و پس از آن ما در حال ارزیابی طرح اجتناب از هزینه هر بسته اندازه گیری هستیم. پیچیدگی این طرح پیشنهادی بسیار پایین تر از طرح های موجود است. نتایج شبیه سازی گسترده نشان می دهد که طرح پیشنهادی می تواند ارزیابی موثری از معیارهای عملکرد انتها به انتها ارائه دهد (خطای تخمین نزدیک به ۱۰٪ است).

TITLE: Queuing Model Based End-to-End Performance Evaluation for MPLS Virtual Private Networks

Abstract

Monitoring the end-to-end Quality-of-Service (QoS) is an important work for service providers’ Operation Support System (OSS), because it is the fundamental requirement for QoS provisioning. However, it is in fact a challenging work, and there are few efficient approaches to address it. In this paper, for Multi-Protocol Label Switching (MPLS) Virtual Private Networks (VPNs), we propose a queuing model based end-toend performance evaluation scheme for OSS to monitor the end-to-end delay, which is one of the important QoS metrics. By means of a queuing model, we deduce the relationship between the end-to-end delay and the information available in the Management Information Base (MIB) of routers, and then we present the evaluation scheme which avoids the costly per-packet measurement. The complexity of the proposed scheme is much lower than existing schemes. Extensive simulation results show that the proposed scheme can efficiently evaluate the end-to-end performance metrics (the estimation error is nearly 10%).

 

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  نانومواد ضد میکروبی برای ضدعفونی سازی آب و کنترل میکروبی آن: کاربردها و پیامدهای بالقوه
  خـریـد محـصـول
  نانوکامپوزیت ها برای تصفیه آب: یک مقاله مروری
  خـریـد محـصـول
  بررسی کاربرد طب سوزنی به منظور درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک
  خـریـد محـصـول
  الگوی سنجش ریسک برای جا به جایی مواد خطرناک در آزادراه ها
  خـریـد محـصـول
  بدتنظیمی هیجانی زنان با سندرم قبل از قاعدگی
  خـریـد محـصـول
  یادگیری چند برچسبی انتقالی از طریق انتشار مجموعه برچسب
  خـریـد محـصـول
  مروری بر اپیدمولوژی ناباروری اولیه در ایران
  خـریـد محـصـول
  بررسی الگوریتم بهینه ساز گرگ خاکستری
  خـریـد محـصـول
  بررسی سرویس‌های پایداری در فروشگاه: وظایف خدماتی و بهبود مصرف و بهره برداری پایدار
  خـریـد محـصـول
  شیوع عفونت‌های بافت نرم و پوستی استافیلوکوکوس اورئوس در بیماران مبتلا به پمفیگوس
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
  برو بالا