light box
امتیاز 2.58 شناسایی کربوهیدرات های کمپلکس توسط پروتئین ها">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 13
تعداد کلمات : 4500
مجله : Perspectives in Science
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:شناسایی کربوهیدرات های کمپلکس توسط پروتئین ها: بینش های اساسی از سیستم های چسبندگی (ادهیژن) سلول های باکتریوفاژ

چکیده

  فعل و انفعالات پروتئین-گلیکان در طبیعت فراگیر است. با این حال، توصیف مولکولی تشکیل کمپلکس و ترمودینامیک زیربنایی به دلیل عدم وجود سیستم‌های مدل به خوبی درک نشده است. پروتئین های باکتریوفاژ (TSP) دارای مکان های اتصال برای الیگوساکاریدهای سطوح سلولی باکتریایی هستند. در این مقاله تجزیه و تحلیل کمپلکس های TSP-الیگوساکارید را شرح می دهیم. TSP مکان‌های برهمکنش گلیکان بزرگی را فراهم می‌کند که در آن میل و ویژگی توسط حلال‌پذیری سطح پروتئین و فضای ساختاری نمونه‌برداری شده توسط گلیکان مربوطه هدایت می‌شوند. علاوه بر این، ما یک رویکرد محاسباتی را برای تجزیه و تحلیل فضای ساختاری نمونه‌برداری شده توسط گلیکان‌های انعطاف‌پذیر با منشاء باکتریایی توصیف می‌کنیم، که پیش نیازی برای درک کامل برهم‌کنش‌های TSP-الیگوساکارید است(شناسایی کربوهیدرات کمپلکس توسط پروتئین).

Title: Complex carbohydrate recognition by proteins: Fundamental insights from bacteriophage cell adhesion systems

Abstract

 Protein—glycan interactions are ubiquitous in nature. Molecular description of complex formation and the underlying thermodynamics, however, are not well understood due to the lack of model systems. Bacteriophage tailspike proteins (TSP) possess binding sites for bacterial cell surfaces oligosaccharides. In this article we describe the analysis of TSP-oligosaccharide complexes. TSP provide large glycan interaction sites where affinity and specificity are guided by the protein surface solvation and the conformational space sampled by the respective glycan. Furthermore, we describe a computational approach to analyse the conformational space sampled by flexible glycans of bacterial origin, a prerequisite for a thorough understanding of TSP-oligosaccharide interactions.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
خـریـد محـصـول
مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
خـریـد محـصـول
ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
خـریـد محـصـول
بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
خـریـد محـصـول
الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
خـریـد محـصـول
فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
خـریـد محـصـول
رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
خـریـد محـصـول
تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
خـریـد محـصـول
بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا