light box
امتیاز 2.65 بهینه سازی برنامه و نرم افزار در رایانش ابری موبایل">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 46
تعداد کلمات : 15000
مجله : Journal of Network and Computer Applications
انتشار : 2015
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بهینه سازی برنامه و نرم افزار در رایانش ابری موبایل: انگیزه، طبقه بندی و چالش های حل نشده

  چکیده

در رایانش ابری موبایل (MCC)، مهاجرت  و انتقال یک فرایند برنامه به مراکز داده‌های ابری امکان اجرای برنامه‌های منبع محور را دردستگاه های موبایل می‌دهد. با این حال، رویکردهای مهاجرت منبع محور و محدودیت‌های ذاتی محیط بی سیم مانع از دست یابی به عملکرد بهینه برنامه‌ها شده است. از این روی اجرای یک برنامه با هزینه پایین، سر بار حداقل و مهاجرت غیر نفوذی یک زمینه تحقیقاتی چالش بر انگیز می‌باشد. این مقاله یک سری چارچوب‌های اجرای برنامه موبایل پیشرفته را ارائه کرده و به بحث در خصوص راهبردهای بهینه سازی به منظور تسهیل دست یابی به طرح مؤثر، استفاده مؤثر و مهاجرت برنامه با عملکرد بهینه در MCC می می‌پردازد(طبقه بندی و چالشهای حل نشده). ما اهمیت بهینه سازی عملکرد برنامه را با ارائه سناریوهای زندگی واقعی که نیازمند طراحی مؤثر، استفاده کارامد و اجرای بهینه برنامه در MCC است برجسته‌تر می‌کنیم. هم چنین این مقاله یک سری رده بندی‌های مربوط به برنامه موبایل مبتنی بر ابر را ارائه می‌کند. با این حال، ما چارچوب‌های اجرای عملکرد و دستگاه‌های موبایل در MCC را مقایسه می‌کنیم. بحث ما در خصوص دستور العمل های آینده تحقیقاتی برای بهینه سازی برنامه در MCC است. در نهایت، ما به برجسته سازی اهمیت کلیدی و دستور العمل های آینده تحقیقاتی در بهینه سازی برنامه موبایل مبتنی بر ابر می‌پردازیم(طبقه بندی و چالشهای حل نشده).

TITLE: network intrusion detection using data mining and network behaviour analysis

Abstract

Intrusion detection has become a critical component of network administration due to the vast number of attacks persistently threaten our computers. Traditional intrusion detection systems are limited and do not provide a complete solution for the problem. They search for potential malicious activities on network traffics; they sometimes succeed to find true security attacks and anomalies. However, in many cases, they fail to detect malicious behaviours (false negative) or they fire alarms when nothing wrong in the network (false positive). In addition, they require exhaustive manual processing and human expert interference. Applying Data Mining (DM) techniques on network traffic data is a promising solution that helps develop better intrusion detection systems. Moreover, Network Behaviour Analysis (NBA) is also an effective approach for intrusion detection. In this paper, we discuss DM and NBA approaches for network intrusion detection and suggest that a combination of both approaches has the potential to detect intrusions in networks more effectively.

   

   ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

   برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

   محصولات مشابه
   اهمیت رژیم غذایی صحیح در پیش گیری از پوکی استخوان
   خـریـد محـصـول
   کیتوزان و مشتقات آن برای کاربردهای مهندسی بافت
   خـریـد محـصـول
   مروری بر فرایند تولید داروی جدید
   خـریـد محـصـول
   بررسی اثرات شیوه های مدیریت زنجیره تامین بر مزیت رقابتی و عملکرد سازمانی
   خـریـد محـصـول
   اثر روش‌های استقرار گیاه و تیمارهای کنترل علف هرز بر مدیریت علف هرز و عملکرد برنج
   خـریـد محـصـول
   بررسی ریشه نام OROBANCHE FOETIDA POIR در مطالعات گیاه شناسی فرانسه
   خـریـد محـصـول
   غلظت فلزات سنکین در شبکه آب آشامیدنی مشهد
   خـریـد محـصـول
   اثرات فیتواستروژن بر تغییر جنسیت لارو تیلاپیای نیل (Oreochromis niloticus)
   خـریـد محـصـول
   اثر سطوح نسبت کربن به نیتروژن و تراکم Labeo victorianus
   خـریـد محـصـول
   توسعه و اعتبارسنجی پرسشنامه شرم و گناه
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
   برو بالا