light box
امتیاز 2.58 اثرات عوامل نهادی بر ناهنجاری اقلام تعهدی در آمریکای لاتین">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 25
تعداد کلمات : 9000
مجله : Journal of International Accounting, Auditing and Taxation
انتشار : 2020
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:اثرات عوامل نهادی بر  ناهنجاری اقلام تعهدی در آمریکای لاتین

چکیده

  در این مقاله اثر ناهنجاری اقلام تعهدی بر بازده سهام در آرژانتین ، برزیل ، شیلی ، مکزیک و پرو بررسی می شود. ما مشاهده می کنیم که آیا جنبه های نهادی کیفیت دولت و فرهنگ ترجیح قانون بر بازده غیر عادی از اقلام تعهدی تأثیر می گذارد. برای این منظور ، ما از آزمون میشکین پیشنهاد شده توسط اسلون (۱۹۹۶) استفاده کردیم. ما بازده غیر عادی اقلام تعهدی ، اندازه ، درآمد هر سهم و بازار را برای رزرو برای همه کشورها ، برای هر کشور و عوامل نهادی (کیفیت دولت و فرهنگ ترجیح قانون) در آینده بین ۲۰۰۴ و ۲۰۱۶ پس می گیریم. نتایج به دست آمده وجود بازده غیر عادی در بازار سرمایه آمریکای لاتین ، به ویژه در برزیل و پرو ، و همچنین در کشورهایی با کیفیت پایین دولت و فرهنگ ترجیح قانون پایین. این عوامل نهادی به توضیح ناهنجاری تعهدی کمک می کند. بنابراین ، سرمایه گذاران در برزیل و پرو آن موضوعیت بیشتر در اقلام تعهدی را کاملاً درک نمی کنند و تصمیمات چشمگیر قیمت گذاری نمی گیرند.

Title: Effects of institutional factors on the accruals anomaly in Latin America

Abstract

 This paper investigates the effect of the accruals anomaly on the stock returns in Argentina, Brazil, Chile, Mexico, and Peru. We observe whether the institutional aspects of government quality and rule preference culture affect the abnormal returns from accruals. For this purpose, we applied the Mishkin test proposed by Sloan (1996). We regress the future abnormal return on accruals, size, earnings per share, and market to book for all countries, for each country, and for institutional factors (government quality and rule preference culture) in a period between 2004 and 2016. The results confirm the presence of abnormal returns in Latin American capital market, particularly in Brazil and Peru, and also in countries with low government quality and low rule preference culture. These institutional factors help to explaintheaccrualanomaly;therefore,investorsinBrazilandPerudonotfullycomprehend that greater subjectivity in accruals and make flawed pricing decisions.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا