light box
امتیاز 2.50 فناوری های مختلف مداربسته دوربین های پیشرفته ی امنیتی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 9
تعداد کلمات : 1500
مجله : Electrical Power
انتشار : 2017
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:فناوری  های  مختلف مداربسته دوربین های پیشرفته ی امنیتی

چکیده

 افزایش روز افزون تراکم جمعیت در مناطق شهری سرتاسر جهان موجب افزایش لزوم هوشمند سازی شهر ها را برای بر طرف کردن نیاز های امنیتی شهروندانی که احساس امنیت حق آن هاست  گردیده است. فناوری دوربین نظارتی، به عنوان یک مولفه  مهم  توانایی اجرای قوانین برای رسیدگی و پیشگیری از جرم و جنایت مطرح شده است. پذیرش  نظارت ویدیویی توسط عموم در حال افزایش بوده و  تمایل اجتماعی برای استفاده از فناوری جهت کمک به  امنیت شهروندان در حال افزایش است. نوآوری ها در فناوری ویدیوی شبکه منجر به تعدادی از راه حل های  پیشرفته حفاظت از حریم خصوصی  گردیده است که می توان از آن ها برای حصول اطمینان از این که دوربین ها تنها موارد ضروری را ثبت می کنند و این که اطلاعات حفاظت شده و به طور ایمن ذخیره می شوند استفاده کرد. برای مثال،  عملیاتی نظیر ماسک های حریم خصوصی که به طور خودکار چهره ها را تار می کنند یا پان قابل تنظیم دارند، آستانه های زوم و تیلت  می توانند حفاظت  بیشتر حریم خصوصی را فراهم کنند ضمن این که  رمزگذاری و فیلترینگ آدرس آی پی امکان افزایش حفاظت داده ها را در اختیار بگذارد(فناوری مختلف مداربسته دوربین های پیشرفته).

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات زیست شناسی ملاحظه کنید.

 

 Title: Advanced CCTV Security Technology

Abstract

Increasing population density in urban areas around the world has increased the need for smart cities to meet the security needs of citizens whose sense of security is right. Surveillance camera technology has been identified as an important component of the ability to enforce laws to investigate and prevent crime. The acceptance of video surveillance by the public is increasing and the social desire to use technology to help citizens' security is increasing. Innovations in network video technology have led to a number of advanced privacy protection solutions that can be used to ensure that cameras capture only the essentials and that information is protected and protected. Securely stored used. For example, operations such as privacy masks that automatically blur faces or have customizable pan, zoom thresholds and tilt can provide greater privacy while enabling encryption and IP address filtering. Provides data protection.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
خـریـد محـصـول
فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
خـریـد محـصـول
رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
خـریـد محـصـول
تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
خـریـد محـصـول
بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
خـریـد محـصـول
ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
خـریـد محـصـول
شاخص فعالیت آروماتاز پلاسما، گنادوتروپین و استرون با سندرم شکنندگی در زنان یائسه
خـریـد محـصـول
تأثیر برنامه حمایت اطلاعاتی- عاطفی بر ادراک بیماری
خـریـد محـصـول
رتبه بندی اعتبار و استفاده از اعتبار تجاری توسط کشاورزان در ویتنام
خـریـد محـصـول
کیفیت امولسیون بر اساس روغن دانه هندوانه اصلاح شده و تثبیت شده با فیبر پرتقال
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا