light box
امتیاز 2.58 راهنمای طراحی مجازی سازی شبکه نرم افزار VMware برای vSphere (NSX-V)">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 89
تعداد کلمات : 19000
مجله : DESIGN GUIDE
انتشار : 2018
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:راهنمای طراحی مجازی سازی شبکه نرم افزار VMware برای vSphere (NSX-V)

 چکیده

سازماندهی IT مزایای بسیار چشمگیری به عنوان یک نتیجه مستقیم برای مجازی سازی سرور ها بدست آورده است. یکپارچگی سرور ها پیچیدگی های فیزیکی را کاهش داده، بهره وری عملیاتی را افزایش داده، و توانایی برای هدف پاسخگویی پویا را با تکیه بر منافع برای برآمدن نیاز ها به صورت بهینه و سریع در رابطه با برنامه های تجاری پویا را افزایش داده است که تعداد انگشت شماری در دستاورد های آن تا کنون شناخته شده اند.اکنون معماری مرکز داده های تعریف شده نرم افزار SDDC VMware   در حال گسترش و توسعه تکنولوژی های مجازی سازی در سراسر کل زیر ساخت های مراکز داده فیزیکی می باشد.VMware   ، یعنی پلتفرم مجازی سازی شبکه، یک محصول کلیدی و اساسی در معماری SDDC  می باشد.با VMware  NSXدر اکنون شبیه  سازی آنچه تاکنون در رابطه با محاسبه و ذخیره ارائه شده است را برای شبکه بندی ارائه می دهد.با همان روشی که مجازی سازِ شبکه از لحاظ برنامه نویسی ماشین های مجازی (VM ها) را تولید می کند، از آن ها تصویر لحظه ای می گیرد و آن ها را حذف و بازیابی می نماید، شبکه مجازی سازیVMware  NSXدر نیز، شبکه های مبتنی بر نرم افزار را تولید نموده، از آن ها تصویر لحظه ای گرفته و آن ها را ذخیره و بازیابی می نماید. نتیجه آن یک روش کاملاً قابل تغییر برای شبکه بندی است که نه تنها مدیریت مرکز داده ها را قادر می سازد تا به اهداف مقدار مهارت بیشتر و اقتصادی تر دست یابد، بلکه بر روی هر شبکه IP، شامل هردو مدل شبکه بندی سنتی موجود و نسل بعدی معماری ساختار آن از هر فروشنده ای، NSX یک راه حل کاملاً غیر قابل اخلال گری می باشد. در واقع با NSX ، آن ساختار شبکه فیزیکی که اکنون در دست دارید، تمام نیاز شما برای استقرار یک مرکز داده نرم افزار مشخص شده می باشد(مجازی سازی شبکه نرم افزار VMware).

Title: VMware® NSX for vSphere (NSX-V) Network Virtualization Design Guide

Abstract

 IT organizations have gained significant benefits as a direct result of server virtualization. Server consolidation reduced physical complexity, increased operational efficiency, and the ability to dynamically re-purpose underlying resources to quickly and optimally meet the needs of increasingly dynamic business applications are just a handful of the gains that have already been realized. Now, VMware’s Software Defined Data Center (SDDC) architecture is extending virtualization technologies across the entire physical data center infrastructure. VMware NSX, the network virtualization platform, is a key product in the SDDC architecture. With VMware NSX, virtualization now delivers for networking what it has already delivered for compute and storage. In much the same way that server virtualization programmatically creates, snapshots, deletes and restores software-based virtual machines (VMs), VMware NSX network virtualization programmatically creates, snapshots, deletes, and restores software-based virtual networks. The result is a completely transformative approach to networking that not only enables data center managers to achieve orders of magnitude better agility and economics, but also allows for a vastly simplified operational model for the underlying physical network. With the ability to be deployed on any IP network, including both existing traditional networking models and next generation fabric architectures from any vendor, NSX is a completely non-disruptive solution. In fact, with NSX, the physical network infrastructure you already have is all you need to deploy a software-defined data center.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا