light box
امتیاز 2.65 آیا در جایی که سرگرمی نیست، پول هست؟ منافع مادی و ترجیح افراد">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 23
تعداد کلمات : 7500
مجله : European Journal of Political Economy
انتشار : 2020
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آیا در جایی که سرگرمی نیست، پول هست؟ منافع مادی و ترجیح افراد برای دموکراسی مستقیم

 چکیده

آیا نگرش مردم به همه پرسی به عنوان یک روش تصمیم گیری عمدتاً توسط منافع مادی آنها هدایت می‌شود، یا افراد نیز بدون توجه به بازپرداختهای مادی مرتبط با نتایج سیاست‌های پیش بینی شده، ارزش دموکراسی مستقیم را نیز ارزیابی می‌کنند؟ برای پاسخ به این سؤال، ما از یک مجموعه داده پیمایشی استفاده می‌کنیم که اطلاعات مربوط به حمایت پاسخ دهندگان از همه پرسی را به عنوان روشی برای تصمیم گیری در مورد سیاست‌های مالیاتی، سطح درآمد آنها، ویژگی‌های اقتصادی – اقتصادی و از همه مهمتر، انتظار آنها از حمایت اکثریت از مالیات بالاتر درمی یابیم که اگر آنها انتظار دارند که اقلیت مشخصی از جمعیت به نفع توزیع مجدد بیشتر باشد(منافع مادی وترجیح افراد برای دموکراسی)، حمایت افراد کم درآمد از همه پرسی‌ها را افزایش می‌دهد. برعکس، افراد دارای درآمد بالایی که انتظار اکثریت را به نفع مالیاتهای بالاتر دارند، نسبت به افراد دارای درآمد متوسط که این انتظارات را دارند، قویاً همه پرسی را رد نمی‌کنند(منافع مادی وترجیح افراد برای دموکراسی).

TITLE: Is money where the fun ends? Material interests and individuals’ reference for direct democracy

Abstract

Are people’s attitudes towards referendums as a decision-making procedure predominantly driven by their material self-interest, or do individuals also value direct democracy as such, regardless of the material payoffs associated with anticipated policy outcomes? To answer this question, we use a survey data set that offers information on respondents’ support for referendums as a procedure to decide on tax policy, their income levels, socio-economic characteristics, and, most importantly, their expectation about the majority’s support for higher taxes. We find that the support of lowincome individuals for referendums increases substantially if they expect a clear population majority in favor of more redistribution. Conversely, individuals with a high income who expect a majority in favor of higher taxes do not reject referendums more strongly than individuals with an average income who share these expectations.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  بررسی اولویت های تولید و ساخت سبز: چشم انداز های محیطی، اجتماعی و اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  KnowNet: به سمت یک برنامه دانش برای مدیریت شبکه سازمانی
  خـریـد محـصـول
  کیفیت روشنایی روز بر پاسخ شب شکنی در گیاه روز کوتاه گل داوودی تأثیر می گذارد
  خـریـد محـصـول
  اعتبار سنجی تشخیص SARS CoV-2 توسط PCR در زمان واقعی
  خـریـد محـصـول
  استفاده از variplex ™ SARS-CoV-2 RT-LAMP به عنوان یک روش مولکولی سریع
  خـریـد محـصـول
  استفاده از مرحله فراوری نمونه بدون استخراج RNA برای تشخیص RT-PCR مستقیم
  خـریـد محـصـول
  نیاز مبرم به تست های سریع برای تشخیص آنتی ژن SARS-COV-2
  خـریـد محـصـول
  وقوع سیلاب شهری باعث افزایش خطر شیوع ویروس در طی همه گیری کوید-۱۹ می شود
  خـریـد محـصـول
  بررسی افزایش تقاضا به تجهیزات حفاظتی و شخصی(PPE) و ماسک
  خـریـد محـصـول
  سنسور الکترومغناطیسی سوپرساندویچ فوق حساس برای SARS-COV-2
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
  برو بالا