light box
امتیاز 2.58 مدیریت چندگانه و میزان ذخایر زیان وام: شواهدی از بانک‌ها در جنوب آسیا">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 26
تعداد کلمات : 11700
مجله : Journal of Contemporary Accounting and Economics
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:مدیریت چندگانه و میزان ذخایر زیان وام: شواهدی از بانک‌ها در جنوب آسیا

 چکیده

  این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد که آیا مدیرانی با چندین سمت مدیریتی بر میزان ذخایر زیان وام بانک‌ها در جنوب آسیا تأثیر می‌گذارند. نتایج ما نشان می‌دهد که مدیران با چندین سمت مدیریت تمایل دارند شناسایی ذخایر زیان وام را به تأخیر بیندازند. به طور خاص، ما به وجود یک رابطه U شکل بین مدیران با چندین سمت مدیریت و ذخایر زیان وام پی می‌بریم، که نشان می‌دهد این تاخیر در مورد مدیران نسبتاً پر مشغله بیشتر از مدیران با مدیریت کمتر و  مدیران با فقر زمانی است. مدیران هیئت مدیره این امر به مدیران کمک می کند تا ضمن حفظ شهرت خود به اهداف سودآوری دست یابند و نشان دهنده خوش بینی آنها نسبت به آینده وام ها است. نتایج ما از نظر حسابداری برای مسائل درون‌زایی معتبر هستند، که با استفاده از روش رگرسیون حداقل مربعات دو مرحله‌ای و متدولوژی متعادل‌سازی آنتروپی و همچنین برخی از تعاریف جایگزین از «مدیریت‌های چندگانه» که در منابع استفاده می‌شود، پرداخته می‌شود.

Title: Multiple directorships and the extent of loan loss provisions: Evidence from banks in South Asia

Abstract

 This paper examines whether directors with multiple directorships affect extent of banks’ loan loss provisions in South Asia. Our results indicate that directors with multiple directorships tend to delay the recognition of loan loss provisions. Specifically, we find the existence of a U-shaped relationship between directors with multiple directorships and loan loss provisions, indicating that the delay is more pronounced in the case of moderately busy directors than in that of directors with fewer directorships and time-poor overboarded directors. This helps directors achieve profitability targets while maintaining their reputations and indicates their optimism about the loans’ future. Our results are robust in terms of accounting for endogeneity concerns, which are addressed using a two-stage least squares regression and entropy-balancing methodology as well as some alternative definitions of ‘multiple directorships’ used in the literature.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   عملکرد زیست محیطی شرکت و ارزش شرکت – با استفاده از معیارهای انتشار آلودگی
   خـریـد محـصـول
   اندازه گیری کمی عدم قطعیت بارندگی و تبخیر و تعرق در مدل‌سازی بارش-رواناب
   خـریـد محـصـول
   فیزیولوژی تنش غرقابی در جو
   خـریـد محـصـول
   ارزش مصرف، نوآوری مصرف کننده و پذیرش محصول جدید: شواهد تجربی از ویتنام
   خـریـد محـصـول
   کیفیت پایین خواب و خواب آلودگی در روز در متخصصان بهداشت: شیوع و عوامل مرتبط
   خـریـد محـصـول
   پریکاردیت حاد پس از مداخله عروق کرونر از راه پوست: کیس ریپورت
   خـریـد محـصـول
   آگاهی موقعیتی: تکنیک ها، چالش ها و چشم اندازها
   خـریـد محـصـول
   چگونه از مشکلات رایج اجرای فناوری اطلاعات سلامت جلوگیری کنیم
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی هوشیاری و توجه پایدار در بزرگسالان مبتلا به ADHD
   خـریـد محـصـول
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا