light box
امتیاز 2.58 نقش شکست در فرآیند کارآفرینی: یک مرورمنابع سیستماتیک">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 22
تعداد کلمات : 8500
مجله : International Journal of Business and Management
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:نقش شکست در فرآیند کارآفرینی: یک مرورمنابع سیستماتیک

چکیده

عدم موفقیت یک رویداد مهم است که می تواند در هر زمان از مراحل کارآفرینی / استارت اپ رخ دهد. درک اینکه چه چیزی در شکست یا بقای سرمایه گذاری های جدید تأثیرگذار است ، بیشتر به دلیل نقشی که استارت آپ ها در نوآوری ایفا می کنند ، علاقه محققان ، متخصصان و سیاست گذاران را به خود جلب می کند. مطالعه وقایع ناکامی ، مجموعه ای از چالش ها را به وجود می آورد که دانشمندان هنگام نزدیک شدن به این مبحث باید از ذهن خود داشته باشند ، از تعریف اصطلاحات گرفته تا کمبود داده برای تحلیل چنین رویدادهایی. ادبیات مربوط به شکست های تجاری در زمینه های مختلف تحقیق پراکنده است و فاقد چارچوب جامعی است. ما با بررسی سیستماتیک ادبیات به این شکاف می پردازیم. ۷۴ مقاله با هدف شکست سرمایه گذاری های جدید بررسی و تجزیه و تحلیل شده است تا علل اصلی شکست را شناسایی کند. با انجام این کار ، ما چهار دسته اصلی از علل شکست سرمایه گذاری جدید را شناسایی می کنیم. یعنی ، ۱) منابع ، با تمرکز ویژه بر سرمایه های انسانی و مالی. ۲) تصمیمات استراتژیک / مدیریتی ؛ ۳) جنبه های مربوط به محصول ؛ و IV) موضوعات مرتبط با محیط زیست. با ارائه یک سیستم سازی به روز از مشارکت هایی که اخیراً در این زمینه منتشر شده ، هدف ما ارائه پیامدهای عملی برای کارآفرینان / دست اندرکاران و دستورالعمل های تحقیقاتی آینده برای محققان در این زمینه است(نقش شکست در فرآیند کارآفرینی).

Title: The Role of Failure in the Entrepreneurial Process: A Systematic Literature Review

Abstract

 Failure is a crucial event that can occur at any time during the entrepreneurial/start-up process. Understanding what influences the failure or survival of new ventures is increasingly attracting the interest of scholars, practitioners, and policymakers, mainly because of the role that startups play in innovation. Studying failure events presents a series of challenges that scholars should bear in mind when approaching this topic, starting from the definition of terms to the lack of data to analyze such events. The literature on business failures is scattered among different fields of research and lacks a comprehensive framework. We address this gap performing a systematic literature review. 74 papers focusing on new ventures’ failure have been reviewed and analyzed to identify the main causes of failure. In doing so, we identify four main categories of causes of new venture failure. Namely, I) resources, with a specific focus on human and financial capital; II) strategic/managerial decisions; III) product-related aspects; and IV) contextual/environmental-related issues. By providing an up-to-date systematization of recently published contributions on the topic, we aim to provide practical implications for entrepreneurs/practitioners and future research directions to researchers in the field.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا