light box
امتیاز 2.58 آیا هیئت مدیره های گروهی سودآوری ذینفعان داخلی را افزایش می دهد؟">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 30
تعداد کلمات : 11700
مجله : Journal of Contemporary Accounting and Economics
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:آیا هیئت مدیره های گروهی سودآوری ذینفعان داخلی را افزایش می دهد؟

 چکیده

  این مقاله با استفاده از نمونه‌ای از شرکت‌های ایالات متحده در دوره ۱۹۹۶-۲۰۱۴، بررسی می‌کند که آیا سودآوری معاملات داخلی با مشارکت بالای هیئت مدیره افزایش می‌یابد یا خیر. در واقع، ما متوجه شدیم که شرکت‌هایی با سطح بالاتری از مدیران انتخاب شده، سودآوری معاملات داخلی بالاتری را نشان می‌دهند، که عمدتاً به دلیل سطح پایین‌تری از توانایی مدیریتی و پوشش تحلیل‌گر است. همچنین بعید است که هیئت مدیره‌های انتخاب شده محدودیت‌های معاملاتی خود تحمیلی را اعمال کنند که این رابطه را تشدید می‌کند. این ارتباط مثبت با سطح بالاتر نظارت خارجی توسط سرمایه گذاران نهادی و اگر مدیرعامل انگیزه های مبتنی بر عملکرد بیشتری دریافت کند، کاهش می یابد. به طور کلی، مدیران انتخاب شده به جای ایفای نقش خود به عنوان ناظر، علایق همسویی را با مدیران عامل و افراد داخلی شرکت نشان می دهند. در نتیجه، یک هیئت مدیره با مشارکت بیشتر به طور مثبت با رفتار استثمارگرانه ذی نفعان داخلی مرتبط است(هیئت مدیره های گروهی سودآوری).

Title: Do co-opted boards increase insider profitability?

Abstract

 Using a sample of U.S. firms over the period 1996–2014, this paper examines whether insider trading profitability increases with high board cooption. Indeed, we find that firms with a higher level of co-opted directors exhibit higher insider trading profitability, largely due to a lower level of managerial ability and analyst coverage. Co-opted boards are also unlikely to implement self-imposed insider trading restrictions, exacerbating this relationship. This positive association is mitigated by a higher level of external monitoring by institutional investors and if the CEO receives more performance-based incentives. Overall, coopted directors demonstrate aligned interests with CEOs and corporate insiders rather than performing their role as monitors. As a result, a more co-opted board is positively associated with exploitative behaviour of insiders.

   دیدگاهها بسته است.

   محصولات مشابه
   کمبود(نقص) توجه و علائم ADHD در بزرگسالان مبتلا به بیماری فابری – یک مطالعه آزمایشی
   خـریـد محـصـول
   مرزهای جدید در مدیریت سرطان رکتوم اولیه و پیشرفته
   خـریـد محـصـول
   ریسک میوکاردیت و پریکاردیت در بزرگسالان جوان به دنبال واکسیناسیون mRNA COVID-19
   خـریـد محـصـول
   بروز میوکاردیت و پریکاردیت در بیماران واکسینه نشده پس از کووید-۱۹
   خـریـد محـصـول
   الگوریتم ازدحام آفتاب پرست کارآمد برای مسئله توزیع بار اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   فرآیند بازآفرینی شهری: مورد یک مجتمع مسکونی در حومه رم، ایتالیا
   خـریـد محـصـول
   رابطه پویا بین شاخص سهام و قیمت دارایی: تجزیه و تحلیل بلندمدت
   خـریـد محـصـول
   تشخیص بیماری پوسیدگی طوقه در گندم در شرایط محیطی کنترل شده
   خـریـد محـصـول
   بکارگیری بهینه سازی برای حمایت از مدیریت تطبیقی آب رودخانه ها
   خـریـد محـصـول
   ارزیابی تأثیر آموزش زیست محیطی بر رفتار سازگار با محیط زیست
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

    
   برو بالا