light box
امتیاز 2.58 حفره های ساختاری و کارآفرینان اجتماعی به عنوان واسطه ها و کارگزاران نوعدوستی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 25
تعداد کلمات : 10500
مجله : Journal of Innovation & Knowledge
انتشار : 2021
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
دسته بندی : ،
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:حفره های ساختاری و کارآفرینان  اجتماعی به عنوان  واسطه ها و کارگزاران نوعدوستی

چکیده

 ما پیشنهاد می‌کنیم که کارآفرینان اجتماعی ممکن است به عنوان واسطه‌های نوع دوست عمل کنند که به ذی نفعان کمک می‌کند تا حفره‌های ساختاری را جدا کنند که افراد و گروه‌های محروم و حاشیه نشین را از فرصت‌ها، منابع و توانایی‌های موجود برای بازیگران دارای امتیاز بیشتر جدا می‌کند. ما مدل خود را بر روی پایگاه داده‌ای از کارآفرینان اجتماعی که از بنیاد شواب و آشوکا بودجه دریافت کرده‌اند، آزمایش می‌کنیم. تجزیه و تحلیل مورد و تجزیه و تحلیل فرکانس ما در NVivo انجام شده نشان می‌دهد که کار نهادی کارآفرینان اجتماعی شامل موارد زیر است: (۱) پل زدن: کمک به شرکت‌های سودجو برای دسترسی به منابع و فرصت‌ها. (۲) توانمند سازی: کمک به شرکت‌های فایده در توسعه قابلیت‌ها؛ و (۳) پیوند دادن: کمک به منافع به ایجاد شبکه‌های منسجم. بعلاوه، بعضی از این انواع اصلی کار نهادی ممکن است بسته به عوامل مختلف زمینه‌ای پیشگام شوند(کارآفرینان اجتماعی به عنوان واسطه).

Title: Structural holes and social entrepreneurs as altruistic brokers

Abstract

 We propose that social entrepreneurs may act as altruistic brokers helping their beneficiaries patch the structural holes that separate the disenfranchised and marginalized individuals and groups from the opportunities, resources, and capabilities available to more privileged actors. We test our model on a database of social entrepreneurs that received funding from the Schwab Foundation and Ashoka. Our case analysis and frequency analysis performed in NVivo shows that social entrepreneurs’ institutional work comprises: (1) bridging: helping beneficiaries gain access to resources and opportunities; (2) enabling: helpingbeneficiariesdevelopcapabilities;and(3)bonding:helpingbeneficiariesformcohesivenetworks. Furthermore, some of these key types of institutional work may take the lead depending on various contextual factors so that either bridging, enabling, or bonding may become dominant.

 

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
بررسی فناوری بلاک چین در تجارت بین المللی.مهندسی مجدد فرایند کسب و کار برای اعتبارنامه
خـریـد محـصـول
قرارداد ببندیم یا نبندیم: نگرش از طریق روایت مالیات و هزینه
خـریـد محـصـول
هوش اعتباری: نوآوری در مدیریت برند از طریق داده های رسانه های اجتماعی
خـریـد محـصـول
تجویز آستاکسانتین به عنوان یک داروی نوروپروتکتیو مناسب برای درمان امراض نورولوژیک
خـریـد محـصـول
مقایسه بانک‌های محلی، ملی و بین المللی از نظر ارزیابی اثر منابع ارتباطی
خـریـد محـصـول
یکپارچگی لاینفک روح و جسم: نظریه و چشم انداز مکتب سایکوسوماتیک پاریس
خـریـد محـصـول
تجزیه و تحلیل ریسک بدهی شرکت های غیر مالی با استفاده از شبکه های دو لایه ای
خـریـد محـصـول
دسته بندی اطلاعات و داده‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبان
خـریـد محـصـول
استفاده از روش های نوین برای پیاده سازی روان درمانی اینترنتی
خـریـد محـصـول
استفاده از آزمون‌های برشی برای سنجش مقاومت و استحکام خاک
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا