کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP | دانلود مقاله تخصصی | متن به فارسی | متن به فارسی | ترجمه مقالات و متون علمی
light box
امتیاز 2.65 به کارگیری IM یا پیام رسانی فوری جهت کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 16
تعداد کلمات : 4300
مجله : Journal of Advanced Management Science
انتشار : 2016
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:به کارگیری IM یا پیام رسانی فوری جهت کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP: مطالعه‌ای موردی در آزمایشگاه‌های رایانه‌ای مدارس

  چکیده

مدیریت شبکه در آزمایشگاههای رایانه در مدارس مهم است تا اطمینان حاصل شود که همه رایانه ها به درستی و با اطمینان کار می کنند و می توانند به طور مؤثر مورد استفاده قرار گیرند. سیستم های مدیریت شبکه متنوعی در بازار موجود است ، اما هیچ یک از این سیستم ها الزامات کاربرانی را که می خواهند یک سیستم مدیریت شبکه ساده ، آسان و کاربردی و سرگرم کننده را انجام دهند ، برآورده نمی کنند. از طریق این مطالعه ، یک سیستم پیام رسانی فوری به صورت اختصاصی طراحی شده است که برای نظارت بر شبکه های رایانه ای در مدارس مورد استفاده و پیاده سازی قرار می گیرد. این سیستم به دلیل توانایی ارائه امنیت بهتر ، باز بودن ، انعطاف پذیری و پشتیبانی از سیستم عامل های متقابل از Jabber / XMPP استفاده می کند. عملکردهای افزونه و افزونه ها برای پاسخگویی به الزامات نظارت در آزمایشگاه های مدارس اضافه شده اند. یک آزمایش نظارت بر شبکه برای تأیید آمادگی سیستم و توانایی آن در انجام وظایف انجام شد. نتایج نشان داد که سیستم قادر به انتقال کلیه داده ها و اطلاعات لازم است(کنترل شبکه‌های رایانه‌ای از طریق XMPP).

Title: The Exploitation of Instant Messaging to Monitor Computer Networks Using XMPP: A Study Focuses on School Computer Labs

Abstract

Network management in school computer labs is important in order to ensure that all computers are working properly and reliably and can be used effectively. There are various network management systems available in the market, yet none of these systems meet the requirements of users who want a simple, easy to use and fun network management system. Through this study, an instant messaging system is specifically designed to be used and implemented to monitor computer networks in schools. The system uses the Jabber/XMPP due to its ability to provide better security, openness, flexibility and cross-platforms support. Extended function and plugins are added to meet the monitoring requirements in school labs. A network monitoring test was conducted to verify the system readiness and its ability to perform tasks. The results showed that the system managed to transmit all the necessary data and information accurately.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

محصولات مشابه
ارزیابی اقتصادی آبیاری با آب شیرین شده دریا در تولید گوجه فرنگی گلخانه ای در جنوب اسپانیا
خـریـد محـصـول
نقش درمانی پپتیدهای ضد میکروبی در دیابت ملیتوس(شیرین)
خـریـد محـصـول
عوامل تعیین کننده حق الزحمه حسابرسی و نقش هیئت مدیره و ساختار مالکیت
خـریـد محـصـول
رشد جمعیت و بقایای حشره کش زنبورهای عسل در چشم انداز های کشاورزی گرمسیری
خـریـد محـصـول
اختلال کمبود توجه و بیش فعالی و اختلال دوقطبی: تشخیص، درمان
خـریـد محـصـول
ترانگزامیک اسید و عفونت مفاصل پری پروتز
خـریـد محـصـول
تشخیص عفونت اطراف پروتز
خـریـد محـصـول
بررسی پوشش آلبریچ برای بهینه‌سازی پنهان‌کاری صوتی(آکوستیک) زیردریایی‌ها
خـریـد محـصـول
کاربردهای هوش مصنوعی به عنوان یک روند مدرن برای دستیابی به نوآوری سازمانی
خـریـد محـصـول
رابطه بین اندازه شرکت و سودآوری با هموارسازی درآمد: شواهدی از شرکت‌های غذا و نوشیدنی
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. سامانه جستجوگر مالکیت فکری دارکوب به تازگی از پایگاه جستجو علائم تجاری خود نیز رونمایی کرده است که دارای امکانات تخصصی فراوانی می باشد.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا