light box
امتیاز 3.14 کنترل دسترسی مبتنی بر قرارداد هوشمند برای اینترنت اشیاء">

نوع فایل : word
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24
تعداد کلمات : 7200
مجله : Journal of Cyber Security and Mobility
انتشار : 2018
ترجمه متون داخل جداول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:کنترل دسترسی مبتنی بر قرارداد هوشمند برای اینترنت اشیاء

چکیده

چکیده: این مقاله به بررسی مسئله کنترل دسترسی در اینترنت اشیا (IoT) می‌پردازد. به ویژه، ما یک چارچوب مبتنی بر قرارداد هوشمند را پیشنهاد می‌کنیم که متشکل از چندین قرارداد کنترل دسترسی ACC، یک قرارداد داور (JC) و یک قرارداد رجیستر (Rc) برای دست یابی به کنترل دسترسی توزیع شده و قابل اعتماد برای سیستم‌های اینترنت اشیا می‌باشد. هر ACC یک روش کنترل دسترسی را برای یک جفت سوژه- ابژه ارائه کرده و اعتبار سنجی حق دسترسی استاتیک و اعتبار سنجی حق دسترسی دینامیک را با کنترل رفتار سوژه انجام می‌دهد.JC یک روش قضاوت سوء رفتار را برای تسهیل اعتبار سنجی دینامیک ACC با دریافت گزارشات سوء رفتار از ACC، و قضاوت در مورد سوء رفتار و صدور جریمه، قضاوت می‌کند. RC اطلاعات کنترل دسترسی و روش‌های قضاوت سوء رفتار و نیز قراردادهای هوشمند آن‌ها را ثبت کرده و دستور العمل هایی (برای مثال ثبت، به روز رسانی و حذف) را برای مدیریت این روش‌ها ارائه می‌کند. ما یک مطالعه موردی را در یک سیستم اینترنت اشیاء با یک کامپیوتر، یک لپ تاپ و دو کامپیوتر سنگل برد رسپری ارائه می‌کنیم که در آن ACC، JC و RC بر اساس پلتفرم قرارداد هوشمند اتروم برای دست یابی به کنترل دسترسی اجرا می‌شود.

کلیه مقالات مرتبط را میتوانید در بخش ترجمه مقالات زیست شناسی ملاحظه کنید.

 

 Title: Smart Contract-Based Access Control for the Internet of Things

Abstract

This paper investigates a critical access control issue in the Internet of Things (IoT). In particular, we propose a smart contract-based framework, which consists of multiple access control contracts (ACCs), one judge contract (JC) and one register contract (RC), to achieve distributed and trustworthy access control for IoT systems. Each ACC provides one access control method for a subject-object pair, and implements both static access right validation based on predefined policies and dynamic access right validation by checking the behavior of the subject. The JC implements a misbehavior-judging method to facilitate the dynamic validation of the ACCs by receiving misbehavior reports from the ACCs, judging the misbehavior and returning the corresponding penalty. The RC registers the information of the access control and misbehavior-judging methods as well as their smart contracts, and also provides functions (e.g., register, update and delete) to manage these methods. To demonstrate the application of the framework, we provide a case study in an IoT system with one desktop computer, one laptop and two Raspberry Pi single-board computers, where the ACCs, JC and RC are implemented based on the Ethereum smart contract platform to achieve the access control.

دیدگاهها بسته است.

محصولات مشابه
تأثیر مسئولیت اجتماعی شرکت بر وفاداری مشتری: نقش میانجی اعتبار شرکت
خـریـد محـصـول
تأثیر شیوه های سیستم مدیریت کیفیت بر عملکرد دانشگاه های خصوصی در کنیا
خـریـد محـصـول
ایمنی و ایمنی زایی(ایمنوژنیسیته) یک واکسن ویروسی کروناویروس
خـریـد محـصـول
سازگاری با پزشکی از راه دور در دوران COVID-19
خـریـد محـصـول
اتکای CJEU به حقوق بین الملل در تفسیر توافق نامه های اقتصادی
خـریـد محـصـول
شوک سپتیک در کودکان: تشخیص سریع و احیای اولیه (ساعت اول)
خـریـد محـصـول
رضایت(یاد گیرندگان) فراگیران از عملکرد وب سایت
خـریـد محـصـول
زمین(خشکی) و دریا: حل و فصل مناقشات مربوط به خشکی(زمین) تحت کنوانسیون حقوق
خـریـد محـصـول
تأثیر تحریم های اقتصادی بر سرمایه گذاری خصوصی در ایران
خـریـد محـصـول
نقش شوراهای مشورتی منطقه ای در سیاست مشترک شیلات اروپا
خـریـد محـصـول
ثبت اختراع یا انتشار مقاله

در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، لیست اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در اداره ثبت اختراعات ایران دارای طبقه بندی های متفاوتی است. در طبقه بندی بین المللی B که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل عملیات اجرایی، حمل و نقل شامل: کشتیرانی، ترابری و دیگر موارد را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکری دارکوب مشاهده کنید.

ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

 
برو بالا