light box
امتیاز 2.65 نگاشت برنامه بر روی شبکه بر روی تراشه مبتنی بر توپولوژی توری">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 26
تعداد کلمات : 7780
مجله : Information Technology
انتشار : 2012
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:نگاشت برنامه بر روی شبکه بر روی تراشه مبتنی بر توپولوژی توری با استفاده از بهینه سازی ازدحام ذرات گسسته

 چکیده

 این مقاله یک استراتژی مبتنی بر بهینه سازی ازدحام ذرات گسسته (PSO) را برای نگاشت برنامه‌ها و نرم افزارها بر روی شبکه‌های روی تراشه مبتنی بر توپولوژی توری دو و سه بعدی ارائه می‌کند. فرمولاسیون PSO پایه از طریق روش‌های زیر تقویت شد است:۱- اجرای PSO های چندگانه ۲- ایجاد بخشی از جمعیت اولیه برای PSO. نتایج نگاشت از حیث معیار ارتباطات کلی، با فنون شناخته شده وگزارش شده در منابع و نیز با روش‌های دقیق ایجاد شده حول برنامه نویسی خطی عدد صحیح مقایسه گردید است (ILP). نتایج مبتنی بر PSO برتر از نتایج مربوط به فنون گزارش شده است. برای معیارهای کوچک‌تر، نتایج بدست آمد متناظر با فرمولاسیون ILP، بوده و اثبات کننده کیفیت راهبرد حل است.

TITLE: Application Mapping Onto Mesh-Based Network-on-Chip Using Discrete Particle Swarm Optimization

Abstract

This paper presents a discrete particle swarm optimization (PSO)-based strategy to map applications on both 2-D and 3-D mesh-connected Networks-on-Chip. The basic PSO formulation has been augmented by: 1) running multiple PSOs and 2) deterministically generating a part of the initial population for PSO. The mapping results, in terms of the overall communication metric, have been compared with well-known techniques reported in the literature and also with exact methods built around integer linear programming (ILP). Our PSO-based results are superior to those from reported techniques. For smaller benchmarks, the results obtained are same as those corresponding to the ILP formulation, establishing the quality of the solution strategy.

 

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  بررسی اولویت های تولید و ساخت سبز: چشم انداز های محیطی، اجتماعی و اقتصادی
  خـریـد محـصـول
  KnowNet: به سمت یک برنامه دانش برای مدیریت شبکه سازمانی
  خـریـد محـصـول
  کیفیت روشنایی روز بر پاسخ شب شکنی در گیاه روز کوتاه گل داوودی تأثیر می گذارد
  خـریـد محـصـول
  اعتبار سنجی تشخیص SARS CoV-2 توسط PCR در زمان واقعی
  خـریـد محـصـول
  استفاده از variplex ™ SARS-CoV-2 RT-LAMP به عنوان یک روش مولکولی سریع
  خـریـد محـصـول
  استفاده از مرحله فراوری نمونه بدون استخراج RNA برای تشخیص RT-PCR مستقیم
  خـریـد محـصـول
  نیاز مبرم به تست های سریع برای تشخیص آنتی ژن SARS-COV-2
  خـریـد محـصـول
  وقوع سیلاب شهری باعث افزایش خطر شیوع ویروس در طی همه گیری کوید-۱۹ می شود
  خـریـد محـصـول
  بررسی افزایش تقاضا به تجهیزات حفاظتی و شخصی(PPE) و ماسک
  خـریـد محـصـول
  سنسور الکترومغناطیسی سوپرساندویچ فوق حساس برای SARS-COV-2
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
  برو بالا