light box
امتیاز 2.65 بانکداری اینترنتی، رایانش ابری: فرصت‌ها و تهدیدها">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 24
تعداد کلمات : 6000
مجله : Journal of Information Systems and Telecommunication
انتشار : 2014
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عنوان فارسی مقاله:بانکداری اینترنتی، رایانش ابری: فرصت‌ها و تهدیدها

  چکیده

 با توسعه اینترنت و کاربردهای آن، بانکداری اینترنتی به عنوان یک شیوه مؤثر و کارامد برای ارائه خدمات به مشتریان مطرح شده است. در پایان دهه قبلی، رایانش ابری به عنوان انقلابی در برکاربرد اینترنت در نظر گرفته شده است که بر شیوه‌های ارائه خدمات اثر زیادی داشته است. در خصوص بهبود خدمات بر اساس نیازهای مشتری، رایانش ابری یک جنبش بزرگ در خدمات اطلاعاتی بوده است. این مطالعه سعی می‌کند تا هر بعد از بانکداری اینترنتی و رایانش ابری، نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها را در نظر گرفته و یک تحلیل swot برای بانکداری اینترنتی با استفاده از رایانش ابری ارائه می‌کند. در زیر، مطالعه سعی می‌کند تا راه حل عملی برای سازمان‌های مالی و بانک‌ها بهمنظور ارائه خدمات بانکداری بهتر با استفاده از فناوری رایانش ابری اریه کند. در نهایت تحلیل SWOT در خصوص بانک داری اینترنتی با استفاده از فناوری رایانش ابری بحث شده و با نظرات کارشناسان با استفاده از روش دلفی فازی تأیید می‌شود(بانکداری اینترنتی، رایانش ابری).

TITLE: Internet Banking, Cloud Computing: Opportunities, Threats

Abstract

With the extension of Internet and its applications, internet banking is introduced as an efficient and cost effective way to provide services to customers. Towards the end of previous decade, cloud computing has been offered as a revolution in Internet application as a service which effect on the way that service is provided. Regarding the service improvement based on customer’s needs, cloud computing is a quick move in informational services. This study tried to consider each aspect of internet banking and cloud computing strengths, weaknesses, opportunities and threats and provide SWOT analysis for Internet banking using cloud computing. In the following, the study tried to provide a practical solution for financial agencies and banks to provide better Internet banking services using cloud computing technology. Finally a SWOT analysis of internet banking using cloud computing technology is discussed and approved with expert opinions using fuzzy Delphi method.

   

   ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

   برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

   محصولات مشابه
   بررسی اولویت های تولید و ساخت سبز: چشم انداز های محیطی، اجتماعی و اقتصادی
   خـریـد محـصـول
   KnowNet: به سمت یک برنامه دانش برای مدیریت شبکه سازمانی
   خـریـد محـصـول
   کیفیت روشنایی روز بر پاسخ شب شکنی در گیاه روز کوتاه گل داوودی تأثیر می گذارد
   خـریـد محـصـول
   اعتبار سنجی تشخیص SARS CoV-2 توسط PCR در زمان واقعی
   خـریـد محـصـول
   استفاده از variplex ™ SARS-CoV-2 RT-LAMP به عنوان یک روش مولکولی سریع
   خـریـد محـصـول
   استفاده از مرحله فراوری نمونه بدون استخراج RNA برای تشخیص RT-PCR مستقیم
   خـریـد محـصـول
   نیاز مبرم به تست های سریع برای تشخیص آنتی ژن SARS-COV-2
   خـریـد محـصـول
   وقوع سیلاب شهری باعث افزایش خطر شیوع ویروس در طی همه گیری کوید-۱۹ می شود
   خـریـد محـصـول
   بررسی افزایش تقاضا به تجهیزات حفاظتی و شخصی(PPE) و ماسک
   خـریـد محـصـول
   سنسور الکترومغناطیسی سوپرساندویچ فوق حساس برای SARS-COV-2
   خـریـد محـصـول
   ثبت اختراع یا انتشار مقاله

   ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

   در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

   از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

   در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
   برو بالا