light box
امتیاز 2.65 توجه سرمایه گذاران و تأثیر آن بر بازده سهام عربستان سعودی">

نوع فایل : word
تعداد صفحات : 10
تعداد کلمات : 4300
مجله : International Journal of Management & Information Technology
انتشار : 2020
ترجمه ی متون جدول : ترجمه شده است
درج جداول در فایل ترجمه : درج شده است
منابع داخل متن : به صورت فارسی درج شده است
کیفیت ترجمه : طلایی
فونت ترجمه : ب نازنین 12
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

 عنوان فارسی مقاله:توجه سرمایه گذاران و تأثیر آن بر بازده سهام عربستان سعودی

 چکیده

این مطالعه به بررسی تأثیر توجه سرمایه گذار به سهام‌هایی از قبیل سهام موجود در اخبار، سهام با معاملات غیر طبیعی بالا و سهام با بازده بالا می‌پردازد. معاملات ناشی از توجه ناشی از توانایی یک سرمایه گذار برای پردازش اطلاعات هنگام قرار گرفتن در معرض حجم زیادی از اطلاعات است. این مطالعه شامل فهرست حجم جستجوی Google SVI به عنوان نماینده‌ای برای توجه سرمایه گذاران است. بنابراین، انتخاب سهام‌های خاص تعیین کننده‌ی تصمیم گیری پس از تعیین سهام با افزایش تجارت است.

TITLE: Investors’ Attention and its effect on Saudi Stock Returns

The study examines the individual investor's intention effect of attention-grabbing stocks such as stocks in the news, stock experiencing high abnormal trading, and stocks with high returns. Attention driven trading results from an individual investor's ability to process information when being exposed to a large amount of information. The study includes Google’s Search Volume Index (SVI) as a proxy for investor attention. Thus, preferences of certain stocks determine decision making after attention has determined the selected stock in which trading is increased.

 

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

  محصولات مشابه
  پلتفرم شبیه سازی محاسباتی (رایانشی) برای طراحی سیستم‌های پایش بهنگام
  خـریـد محـصـول
  رویکرد برنامه ریزی شده برای سلامت جامعه
  خـریـد محـصـول
  تجزیه و تحلیل پویای فرار مالیاتی زیست محیطی
  خـریـد محـصـول
  تأثیر دین داری بر نگرش‌های فرار مالیاتی در لبنان
  خـریـد محـصـول
  پیامدها و اثرات تجمعی فرار مالیاتی
  خـریـد محـصـول
  فرار مالیاتی، مالیات بر سود سرمایه و بازار مسکن
  خـریـد محـصـول
  کشف پپتید مبتنی بر هوش مصنوعی تکاملی برای درمان و داروی موثر کوید-۱۹
  خـریـد محـصـول
  گیرنده MERS-CoV DPP4 به عنوان یک هدف اتصال کاندیدای اسپایک SARS-CoV-2
  خـریـد محـصـول
  تاثیر مکمل دهی آلانین روی سنتز اگزالات
  خـریـد محـصـول
  تجدید نظر در مورد راندمان و بازدهی سیستم ترویجی آموزش کشاورزی در کنیا
  خـریـد محـصـول
  ثبت اختراع یا انتشار مقاله

  ثبت اختراع یا انتشار مقاله کدام اول باید انجام شود؟ پژوهشگران منابع مالی و غیر مالی بسیاری را صرف انجام تحقیقات و پژوهش ها میکنند و امکان دارد تعدادی از آنها تبدیل به دستاوردها و فناوری های نو گردد. محققان این نتایج را به سرعت در مقالات علمی ملی و بین المللی منتشر و به آن افتخار میکنند. اما باید مد نظر داشت، چنانچه دستاورد پژوهشی امکان تبدیل شدن به یک محصول یا فرآیند قابل استفاده و تولید در صنعت را داشته باشد، هر گونه انتشار عمومی از جمله مقاله باعث از دست رفتن شرط جدید بودن و در نتیجه عدم امکان ثبت فناوری به عنوان اختراع خواهد شد.

  در نتیجه محققان و پژوهشگران باید پیش از هرگونه افشاء عمومی آن دسته از نتایج تحقیقاتی که شرایط ثبت اختراع را دارا می باشد به صورت اظهارنامه اختراع در اداره مربوطه ثبت و سپس نسبت به انتشار آنها اقدام کنند. امکان دارد مراحل ثبت اختراع چندین ماه به طول بیانجامد که انتشار مقاله (و مانند آن) پس از تاریخ ثبت اظهارنامه اختراع مشکلی را در فرآیند ثبت اختراع بوجود نمی آورد.

  از آنجا که برخی دستاورد ها مانند روشهای تشخیص بیماری و نوآوری های مدیریتی قابلیت ثبت اختراع بین المللی و ملی را ندارند، محققان بدون نگرانی میتوانند انتشار در مقالات داخلی و خارجی را به عنوان اولین گزینه جهت کسب افتخار دست یابی به این قبیل پژوهشها انتخاب کنند.

  در اولین مرحله از شروع یک تحقیق جدید نیاز است منابع مختلفی جستجو شود تا جدید بودن ایده مورد بررسی قرار گیرد. یکی از بهترین منابع جهت جستجو، جستجوی اختراع های ثبت شده است. پایگاه های جستجوی پتنت به محقق کمک میکند پیشینه تحقیق خود را مورد بررسی قرار دهد تا مطمئن شود کار تکراری انجام نمیدهد. لیست اختراعات ثبت شده در ایران در طبقه بندی بین المللی A که شامل اختراعات حوزه نیاز ها بشری شامل کشاوری، مواد غذایی، کالاهای خانگی یا شخصی، بهداشت و سرگرمی را میتوانید در پایگاه جستجوی دارایی های فکریدارکوب مشاهده کنید.
  برو بالا